Expedice Jedov

Expedice Jedov znamená pro prvňáčky veliké dobrodružství. Všichni se moc těší ale také panuje nejistota, Jak to všechno zvládnu?  Někteří poprvé bez maminky přes noc.Sám si hlídat svoje věci a sbalit si věci i spacák!

Celá akce je vždy zaměřená na vzájemné poznávání s novými kamarády a  paní učitelkou. Opékali jsme špekáčky, zpívali u táboráku a podnikli dobrodružnou cestu za světýlky

Druhý den ráno, po výborných buchtách od maminek, jsme se pustili do her a soutěží. Hráli jsme fotbal, prověřovali svoji obratnost a také pomáhali zvládnout cestu  labyrintem kamarádovi, Když už nám bylo moc horko, schovali jsem se do lesa a stavěli domečky pro skřítky nebo hledali obrázky podle plánku.

Každý z Jedova odcházel s pěknými zážitky z prožitého dobrodružství, spokojení, že jsme poznali spolužáky a našli kamarády.

Také moc děkujeme paní učitelce Krátké, která nám pomáhala s přípravou svačinek, balením spacáků a odvozem našich batohů. Jsme rádi, že za námi večer přišla i paní učitelka Mátlová a hrála nám na kytaru.

odcházíme z Jedova

společně v Jedově